ייעוץ עסקי דיגיטלי | ערן קיי. מאמן ויועץ עסקי לחברות

ייעוץ עסקי דיגיטלי


 

ייעוץ עסקי דיגיטלי - אופטימיזציה שיווקית עם שימוש נכון של עולם הדיגיטל

עולם הדיגיטל הוא חלק אינטגרטיבי מחיינו. בין אם אתם מכורים אליו, או לחלוטין מנסים להימנע ממנו, דבר אחד ברור, בימינו כמעט שלא ניתן לנהל עסק מצליח מבלי להשתמש בפלטפורמות הרבות שהוא מציע. מדוע? מכיוון שאין שום פלטפורמה אחרת שמעניקה כזאת חשיפה עצומה כמו עולם האונליין ועסק שאינו מציג את עצמו ברשתות פשוט מונע מעצמו להגיע לקהלי יעד עצומים של לקוחות פוטנציאלים. שיווק דיגיטלי כבר שנים הפך לכלי מרכזי בתחום האסטרטגיה השיווקית, גם מכיוון שזה מייצר חשיפה עצומה לפרסומות ומוצרים, אך גם מכיוון שכבר ממזמן אנשים בוחרים לרכוש שירותים ומוצרים אונליין מבלי לצאת מהבית, ובמיוחד מאז שהגיחה לעולמנו מגפת הקורונה.

אך תחום הדיגיטל הוא אינו פשוט כפי שאולי נדמה לכם ואינו מסתכם בפוסט חביב ותמונה יפה של העסק שלכם, ממש לא! אלא זה דורש בניית תכנית עסקית, אסטרטגיית שיווק, מיתוג מדויק, לוגו שמעוצב בחוכמה, וידע בקידום אתר, קידום אורגני וכו'. ולכן, ייעוץ עסקי דיגיטלי הוא חלק מהותי ביותר בעבודתו של יועץ עסקי, וחלק חשוב בשירות ייעוץ עסקי. שיווק דיגיטלי מתחלק לשניים, הפן הטכני והפן השיווקי, בעוד לא חסרים בימינו מומחים טכניים בתחום הדיגיטל חשוב לזכור שהמטרה הסופית של שיווק דיגיטלי הלא היא שיווק, ולא רק ביצועים טכניים, ותחום השיווק כמו שאתם יודעים הוא תחום המשלב יצירתיות, ניתוח נתונים, אסטרטגיות, וביצועים, שאותם צריך לדעת לתרגם אל הפלטפורמות הדיגיטליות.


 


 

מהו ייעוץ עסקי דיגיטלי?

ייעוץ דיגיטלי זה בעצם ייעוץ ובניית תכנית עסקית עבור עולם הדיגיטל הכולל מיתוג של המוצר או השירות, העסק ולרוב גם של בעל העסק, אסטרטגיית שיווק, שימוש חכם בקידום אורגני, קידום אתר, יצירת לוגו מתאים עבור העסק, בקרה על הוצאות השיווק בעסק ועוד. יזמים רבים משתמשים בשיווק דיגיטלי עבור העסק שלהם ומתקשים להגיע לתוצאות הרצויות ולכן הם פונים ליועץ עסקי שיסייע להם בתחום ייעוץ עסקי דיגיטלי. יש מומחים רבים בתחום הדיגיטל אך המקצועיות שלהם ממוקדת בפן הטכני של התחום. לעומת זאת ייעוץ עסקי דיגיטלי קודם כל בא עם מומחיות בתחום השיווק ומתאימה את עצמה לעולם הדיגיטל. זה אומר שיועץ עסקי קודם כל בונה אסטרטגיית שיווק המבוססת על מחקרי שוק מעמיקים, הבנת המוצר, הבנת קהל היעד, התייעצות עם מומחים לעיצוב לוגו וחומרים עיצוביים שיענה על כל הדרישות השיווקיות, ומיתוג העסק בהתאם לערכים, היעדים והחזון של בעל העסק.

בימינו שיווק זה אחד התחומים החשובים ביותר עבור קידום עסק, ואין עסק או חברה שלא משווקת את המוצר שלהם, כולל החברות הידועות בעולם שכביכול נראה שהם לא צריכים כי כולם כבר מכירים אותם. אך בעולם העסקים יש תחרות קשה ובכל התחומים, ולכן זה לא משנה אם מדובר בעסק מצליח או עסק חדש, להישאר בתודעה של הלקוח זה הכרחי לכל עסק. אם שמתם לב (ובטוח שכן) לא פעם בזמן ששוטטנו ברשת עלו לנו מודעות המפרסמות חברות שונות ושירותים שונים. חלקם כבר הכרתם, וחלקם היו חדשים לכם, אך עם שיווק ופרסום נכון, הן מבחינת תוכן, עיצוב, וטיימינג הם הצליחו לעורר בכם סקרנות, וזה הכוח של שיווק דיגיטלי, וגם המרכיב החשוב ביותר, לעורר סקרנות. ייעוץ עסקי דיגיטלי מיועד להכניס מוצר לשוק בדרך המוצלחת ביותר. נכון שאומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני? אז כמובן שאם אסטרטגיה אחת לא עובדת אפשר לשנות אותה, אך מיתוג לא נכון הוא משהו שמאוד קשה לפרק ולהרכיב מחדש, לכן זה מאוד חשוב לדעת מה עושים. 

מה כולל השירות של ייעוץ עסקי דיגיטלי?

ובכן, קודם כל תפקידו של ייעוץ דיגיטלי הוא להבין ולנתח את הצרכים והרצונות של הקהל והלקוח האידאלי, ובפרט קהל היעד של המוצר או השרות. הבנה לא נכונה של הדברים יכולה לגרום לפספוס גדול של המטרה ובזבוז עצום של זמן וכסף. תהליך זה מתחיל על ידי ביצוע חקר שוק וניתוח הנתונים וכמובן למידה של האלטרנטיבות בשוק. בהתאם לניתוח ולמידע, היועץ הדיגיטלי מתחיל בבניית תכנית עסקית הכוללת בתוכה אסטרטגיות שיווק מתאימות למוצר כדי להוביל את המוצר או את העסק לשיווק דיגיטלי אותנטי שיגרה ויעניין את הלקוחות אונליין. כדי לבנות זאת חשוב קודם כל להבין את תחום השיווק ורק אחרי זה את הדיגיטל. בנוסף, שירות של ייעוץ דיגיטלי כולל מיתוג מוצר, כלומר, בחירת מיתוג נכון לעסק שלכם. עסק שממותג לא נכון עלול להעביר את המסר הלא נכון, וכאשר מדובר במסר, מדובר בלוגו, בשפה הגרפית והנראות של הפרסום, ולכן חשוב לתכנן אותו באופן מחושב ומקצועי, וזה כולל עיצוב, צבעים נכונים, גודל, וכמובן שמסרים, כך שיעלו בלקוח באופן אינטואיטיבי את המחשבה המתבקשת על העסק. לא פעם יש עיצובים ולוגו שחוטאים למטרה, והם גם לא מעלים בנו שום קונוטציה חיובית לתחום של העסק, או לעסק עצמו. חשוב להבין, בסופו של דבר הפלטפורמה הדיגיטלית היא הכלי ולא האסטרטגיה, אך גם בכלים היעילים ביותר צריך לדעת איך להשתמש, ואנחנו כאן כדי לסייע לכם לקחת את הכלים הללו, ולתפעל אותם בדרך החכמה ביותר שתניב את התוצאות הטובות ביותר, בין אם המטרה היא בניית קהילה, הגדלת המכירות, או בניית מותג מוכר.

חשיבותו של ייעוץ עסקי דיגיטלי

אנחנו חיים בעידן של טכנולוגיה וחדשנות, וחלק עצום בחיי היומיום שלנו הוא מול המסכים של המחשב והסמארטפון. אנחנו גולשים באינטרנט, רוכשים מוצרים ושירותים אונליין, קובעים תורים, קוראים חדשות, נהנים מסרטונים שונים, וגם משתפים חלקים עסיסיים מהחיים שלנו. אז כדי להדגיש מהי חשיבותו של ייעוץ עסקי דיגיטלי כדאי שנשאל את עצמנו מהי החשיבות של עולם הדיגיטל בעידן זה. החשיבות היא עצומה, נכון? ולכן גם החשיבות של ייעוץ עסקי דיגיטלי. יזמים שפותחים עסקים יודעים שהם חייבים שהקהל הנכון יכיר את העסקים שלהם, ולשם כך הם צריכים להפיץ זאת ברשתות, לדאוג לאתר מושך ומקצועי, תוכן חכם שמניע לפעולה, ועיצוב נכון של המודעות. אך לא רק, עולם השיווק הדיגיטלי הוא הרבה יותר מורכב מכך וזה לא מספיק להתחיל לפרסם את עצמכם ברשתות. צריך לדעת האם לנקוט בקידום אורגני או ממומן, היכן לפרסם, פילוג נכון של קהלי יעד, ניתוח ובקרה, איתור הקהילות המתאימות עבור העסק שלכם וכיצד לגשת אליהם מבחינת תוכן, ואף לדעת מהו ניהול זמן נכון של המודעות והשיווק (כי אתם רוצים לסקרן ולא להמאיס). כל זאת נכלל בייעוץ עסקי דיגיטלי, ועם ביצוע נכון ומקצועי, על ידי מומחים שמבינים גם את עולם השיווק, גם את עולם העסקים, וגם את עולם הדיגיטלי, העסק שלכם יכול להפוך למותג ולהגדיל את המכירות באופן משמעותי ומובהק.
לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:
 

אסטרטגיות נכונות

אסטרטגיות נכונות הן שילוב של קריאה נכונה של התמונה הגדולה, תכנון האסטרטגיה בהתאם לכך, והכי חשוב, ביצוע. לא באמת קיים דבר כזה אסטרטגיות נכונות ולא נכונות, מה שיש זו התאמה לא נכונה של אסטרטגיה לעסק. איך נגיד? כל עסק או מוצר דורש אסטרטגיה אחרת וזה באמת ההבדל בין ייעוץ עסקי טוב אל מול ייעוץ עסקי כושל. בסוף המטרה של היזם הפונה אל יועץ עסקי היא שידע לאבחן את האסטרטגיה הנכונה שתקדם את העסק. יועצים עסקיים שעובדים עם תבניות ואסטרטגיות קבועות כמעט תמיד מובילים לאסטרטגיות לא נכונות ורחוקות מלהיות מדויקות לעסק ולבעל העסק. מדוע? בגלל שהחוכמה היא לדעת להיות חדשני, ולבנות אסטרטגיות חדשות ומותאמות אישית בהתאם לצורך. אנחנו חיים בעולם מהיר, כל שנה אנחנו מתפתחים, מתקדמים, ומתחדשים, ולכן אסטרטגיות שיווק שהיו נכונות לפני חמש שנים אינן רלוונטיות יותר. ייעוץ עסקי דיגיטלי טוב הוא דינמי בדיוק כמו העולם שאנו חיים בו. כך או כך, כדי לבנות מודל עסקי שיווקי מדויק, צריך לדעת להסתכל מהזווית הנכונה, לשאול את השאלות הנכונות, לנתח בחוכמה את התשובות להן, ועל סמך כך לבנות אסטרטגיה שתניב תוצאות ולבצע אותה באופן מושלם, תוך כדי מעקב צמוד כדי לראות האם יש צורך בהתאמות וכיוונון האסטרטגיה. זה השילוב של טכנולוגיה, שימוש בפלטפורמות מתקדמות, וחושים חזקים שנובעים מניסיון ומיכולת אבחון גבוהה, שבונים כל פעם מחדש "אסטרטגיות נכונות" עם ייעוץ עסקי דיגיטלי מקצועי. 

מעוניינים בייעוץ עסקי דיגיטלי מקצועי? הגעתם אל המקום הנכון!

אנחנו ערן קיי, וצוות הייעוץ העסקי, מגיעים עם ניסיון ורקע עשיר במיוחד בתחום העסקים ומומחים בכל התחומים הנדרשים לבניית עסק מצליח, כולל ייעוץ עסקי דיגיטלי. הליבה שלנו היא אבחון והתאמה לצרכים של הלקוח, ואנחנו דוגלים בשיתוף ובליווי הלקוחות שלנו לאורך כל התהליך.

כאשר מדובר בייעוץ עסקי דיגיטלי הייחוד שלנו זה הכרת תחום השיווק לאורך ולרוחב, והיכולת לבנות אסטרטגיה שיווקית מותאמת לעסק של הלקוח, אך לא רק, אלא גם לקחת את האסטרטגיה וליישם אותה באופן מדויק דרך הדיגיטל והפלטפורמות השונות. אנחנו בערן-קיי הגענו לתחום הייעוץ בעקבות אהבה לתחום העסקים, הצלחות עסקיות ואישיות, ורצון עז להוביל יזמים ועסקים אל היעד שהם שואפים אליו.

בתור יזמים מנוסים, אנו מבינים את הקשיים שבעלי עסקים נתקלים בהם ביומיום, ואת הצורך בסיוע מקצועי חיצוני שייתן זווית ופרספקטיבה אחרת לייעול העסק. אם אתם מעוניינים בייעוץ עסקי דיגיטלי בכדי לבחון את האפשרות של שיווק המוצר או השירות שלכם דרך הפלטפורמות הדיגיטליות אנחנו מזמינים אתכם לערוך איתנו שיחת ייעוץ עסקי קצרה וממוקדת לגמרי בחינם.

בשיחה זו אנו נשמח להכיר אתכם ואת העסק שלכם, לתת לכם תשובות לשאלות, ולסייע לכם עם שירות הייעוץ העסקי שלנו.
אם נבין שנכון לנו לעבוד ביחד, תקבלו הצעה לתהליך ליווי עסקי מותאם אישית.
השיחה אינה מחייבת אתכם בכלום, ובמידה ותחליטו כי אינכם מעוניינים להמשיך בתהליך, אנו נודה לכם על זמנכם ונאחל לכם בהצלחה בהמשך דרככם.

צרו קשר

לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.