ערן קנדלקר - יועץ עסקי מומלץ ע"י מאות לקוחות ממליצים ומרוצים

יועץ עסקי מומלץ – כי יש יועצים עסקיים ויש יועצים מומלצים


 

ערן קנדלקר  – יועץ עסקי מומלץ ע"י מאות ממליצים

איזופוס ממשיל המשלים מיוון העתיקה אמר כי "מוטב להחכים מניסיונו של הזולת מאשר מניסיוננו אנו." אם זה נכון לגבי תחומים שונים בחיים, יהיו כאלה שיגידו שלא כך הדבר, כי אין ספק שהחיים הם בית ספר וכל אחד צריך ללמוד לבד ולהפיק לקחים בדרכו שלו, אך כאשר מדובר בעולם העסקים, אין ספק שעדיף ללמוד מניסיונם של אחרים. מדוע? מכיוון ש"נפילות" ו-"לקחים" בביזנס עולים לנו הרבה כסף, הרבה מאוד אפילו, ואף לא מעט אנשים חטפו נוקאאוט כלכלי בעקבות הפסדים של העסק. אז אם ניתן ללמוד מניסיונו של אחר, מה טוב. יחד עם זאת, זה לא פשוט למצוא יועץ עסקי טוב. בתחום ייעוץ עסקי יש הרבה יועצים שונים, חלקם מתמחים בתחומים נקודתיים, חלקם הגיעו מהאקדמיה, חלקם בעלי רקע עסקי עשיר, חלקם גם וגם, אך מה שבטוח, כמו בכל תחום, יש טובים יותר וטובים פחות. אז איך בכל זאת יודעים למי לפנות? ובכן, ליועצים עסקיים טובים יש המלצות והרבה. בסופו של דבר עם לקוחות מרוצים אי אפשר להתווכח, והם בהחלט מסייעים ללקוחות חדשים להגיע אל האדם הנכון, ובמקרה זה מדובר ביועץ עסקי מומלץ במיוחד, הלא הוא ערן קנדלקר. עם ניסיון עשיר ומגוון בעולם העסקים, מזג נעים הליכות, אהבה גדולה לתחום, המון סבלנות, וגישה בגובה העיניים, ערן קנדלקר הוא אחד היועצים המומלצים בתחום הייעוץ העסקי, ובהחלט אחד הטובים בתחום, ועל זה יכולים להעיד מאות לקוחות מרוצים שנעזרו בשירותיו של ערן, הגיעו ליעדים שלהם, וכיום מנהלים עסקים מצליחים ורווחים.


 


 

אודות ערן קנדלקר

יש אנשים שפשוט טובים במה שהם עושים וזה בגלל שהם עושים את מה שהם אוהבים. ערן קנדלקר הוא בדיוק אחד האנשים הללו. עם תשוקה שבערה לו בעצמותיו לעזור לבעלי עסקים לבנות את העסק שהם תמיד חלמו עליו, ולמנף עסקים שלא הצליחו להתרומם, עזב ערן קנדלקר קריירה מצליחה ומרתקת בעולם ההייטק, והקים עם אחיו הצעיר חברה להשקעות נדל"ן בארה"ב . זמן מה לאחר מכן הקים מרכז למידה חדשני לילדים ונוער בעיר יהוד-מונוסון, וכיום הוא הבעלים של עסק בשם ערן-קיי, המתמחה בייעוץ עסקי ונחשב ליועץ עסקי מומלץ בתחום. זה לא פשוט להגיע לסטטוס של יועץ עסקי מומלץ, גם בתחום ייעוץ עסקי קיימת תחרות קשה בין היועצים העסקיים, ולכן הדרך הטובה ביותר לבחור יועץ עסקי עבור העסק שלכם, עוד הרבה לפני בחינת קריטריונים מקצועיים, זה לעשות סינון ראשוני על סמך המלצות של לקוחות ואנשי עסקים. מה שהופך את ערן לשם דבר בתחום של ייעוץ עסקי זה השילוב של יכולת ההסתכלות העסקית לאורך ולרוחב, מהפרטים הקטנים ביותר, לרזולוציה רחבה, וגם הכרת הפרקטיקה באופן יסודי. אך לא רק, פרקטיקה היא דבר נלמד, וחושים עסקיים יש לעוד כמה יועצים עסקיים, מה שייחודי לערן קנדלקר זו היכולת לפתח ולחדש, וכאשר הוא אינו מרגיש שהפרקטיקה הקיימת מושלמת לעסק שלכם, הוא יודע לעשות בדיוק את השינויים המדויקים שיביאו את העסק שלכם ליעדים הרצויים. אז אם אתם מחפשים יועץ עסקי מומלץ, ערן קנדלקר הוא יועץ עסקי מומלץ מכל הסיבות הנכונות. אם אתם מחפשים מומחה לעסקים שמשקיע בכל לקוח ולקוח, מתייחס לכל עסק בכבוד הראוי לו, נותן מקום לדעותיו, רצונותיו ובמיוחד ערכיו של בעל העסק, ובונה אסטרטגיה מותאמת אישית לכל עסק, הגעתם למקום הנכון. 

מהו ייעוץ עסקי?

אז קודם כל בואו נפרט ונסביר מהו ייעוץ עסקי ומה הוא מציע לבעלי עסקים. ובכן, ייעוץ עסקי הוא שירות חיצוני שבו הלקוח, שיכול להיות בעל עסק קיים, או אפילו עסק בהקמה, פונה לשירות ייעוץ עסקי בכדי לשפר, לפתח ולהגדיל את העסק. ייעוץ עסקי זו מתודה שמבוצעת על ידי יועץ עסקי והיתרון בו הוא היכולת שלו לבחון, להתבונן ולנתח את העסק שלכם מפרספקטיבה חיצונית של איש מקצוע המנוסה בעולם העסקים, ועל סמך הנתונים להתחיל בניית תכנית עסקית שלא רק תוביל לייעול העסק אלא גם לפיתוח העסק. בשנים האחרונות ייעוץ עסקי הפך לכלי משמעותי לא רק לעסקים מתחילים אלא גם רבות מהחברות הגדולות והמשגשגות בעולם. הסיבה לכך נובעת מהתזה שאין עסק שלא צריך להתפתח ולהשתפר, ושלעיתים רק אנשי מקצוע חיצוניים יכולים לאבחן זאת.  כחלק משירותיו של ייעוץ עסקי, היועץ העסקי מספק בניית תכנית עסקית, בקרה על תזרים מזומנים, שיווק, גיוס לקוחות חדשים, ניתוח מתחרים בשוק, הצבת יעדים, מדידת יעדים, סקירת רווחיות, גיוס הלוואות, גיוס אשראי, תמחור מקצועי, בניית דוחות כלכליים ועוד. יחד עם זאת כדי להגיע לתוצאות וליעדים חשוב לחפש יועץ עסקי מומלץ שכבר עשה כברת דרך ויכול להראות הצלחות והישגים בסיוע לעסקים.

 

מה תפקידו של היועץ העסקי?

תפקידו של יועץ עסקי מתחלק לכמה קטגוריות ותת קטגוריות, ותלוי בכמה משתנים. קודם תפקידו של יועץ עסקי הוא לקחת את הפרקטיקה המתאימה לעסק וליישם אותה באופן מדויק ומחושב כדי שהיא אכן תניב תוצאות. לשם כך בעל העסק חייב להעניק שקיפות מלאה ביחס לנתוני העסק הן מבחינת הפיננסים, הניהול, התפעול, והשיווק. השלב הראשון של ייעוץ עסקי הוא לערוך מחקרי שוק ממוקדים כדי להבין את התמונה הרחבה של העסק, למשל האם יש ביקוש למוצר או השירות, האם מדובר בעסק ריווחי, מי הם קהלי היעד שאליהם העסק מכוון, ומי הם העסקים המתחרים. ניתוח מתחרים הוא חלק מאוד חשוב בתפקידו של יועץ עסקי מכיוון שהיכרותו עם העסקים המתחרים, יוכל היעוץ העסקי לעסוק בבניית תכנית עסקית שתבדל את העסק שלכם מהם, ותגרום לו לבלוט אל מול קהלי היעד הרלוונטיים. חשוב לציין שעסקים בשלבים שונים דורשים ייעוץ עסקי שונה, למשל עסק שעוד נמצא בהקמה, ואפילו ממש בשלב הראשוני, לא פעם צריך סיוע בגיוס הלוואות והשקעות, וגיוס אשראי, בדיקת רווחיות עבור הרעיון או העסק (סקירה של היצע וביקוש). בנוסף, לעיתים בעל העסק ובפרט יזם חדש, אינו יודע להעריך את גובה ההשקעה שהוא צריך בשביל התהליך, ויועץ עסקי יכול לסייע לו בכך. לעומת זאת בעסקים מתקדמים יותר, יש כבר צורך בסיוע של יועץ עסקי עבור שיווק, פיתוח העסק, ייעול העסק, גיוס לקוחות חדשים, הצבת יעדים ומדידת יעדים. כך או כך, תפקידו של יועץ עסקי הוא להעניק ליווי מקצועי לבעלי עסקים ולעזור להם להקים עסק או למנף את העסק הקיים ולכן תמיד כדאי לפנות ליועץ עסקי מומלץ שכבר רשומות לו הצלחות בתחום הייעוץ העסקי עם לקוחות שונים.
לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:
 
ערן קיי יועץ עסקי מומלץ

הכפלתי פי עשר את ההכנסות שלי בזכות ערן,
ערן הוא אישיות עם ידע רחב גם בניהול וגם בשיווק...

- דורון יעקב,  יועץ ומלווה בתחום התזונה והספורט -

ערן קיי המלצות

אני הכפלתי את העסק שלי, בשבועיים לקיצון, שזה משהו מטורף

- אורית יפת, יועצת עסקית לנשים בתחומי העיצוב -

ערן קנדלקר המלצות

זה החזיר לי את ההשקעה, פי 100 ממה שאני השקעתי

- מירי רבינוביץ, שפית קונדיטורית, מעבירה קורסים -


 

כיצד ייעוץ עסקי מדויק בעזרת יועץ עסקי מומלץ יכול לייעל את העסק שלי

נתחיל ונאמר שייעוץ עסקי מטרתו לייעל את העסק שלכם וזוהי הסיבה שגם חברות גדולות ומוכרות בוחרות להיעזר בשירות למרות שיש להם עסקים מצליחים וריווחים. איך שלא תסתכלו על זה, ליווי של יועץ עסקי מומלץ ומנוסה יתרום לעסק שלכם ערך מוסף. הסיבה לכך היא נקודת המבט האובייקטיבית של מומחה חיצוני שאינו נתון תחת הלחץ של שיקולים פנימיים. בנוסף, מדובר באנשי עסקים מנוסים שמכירים את עולם העסקים לעומק ויודעים לנתח את הצרכים של העסק ולבנות אסטרטגיות ממוקדות לצרכים אלו. יועץ עסקי מומלץ שטוב בתחומו יודע לשפר את רווחיות העסק בעזרת בניית תכנית עסקית, ניהול ובקרה יעילים, ולגרום לגיוס לקוחות חדשים. אך לא רק. ניהול עסק נכון תלוי בהרבה גורמים ולא פעם בעלי עסקים מגלים שלמרות שהם מבצעים כמות גדולה של  מכירות הם עדיין לא מרוויחים מספיק כסף. ייעוץ עסקי עוזר בבניית דוחות כלכליים שיעזרו לאתר את הבעייתיות במודל העסקי הקיים. חשוב לומר, יעוץ עסקי יכול לייעל את העסק שלכם בכל כך הרבה דברים, בין אם זה באסטרטגיית השיווק, התפעול, ניהול הכספים ועוד ועוד ועוד, יותר מכך הוא גם מאמן אתכם בעולם העסקי ומלמד אתכם על ניהול נכון של העסק, ובמיוחד אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום העסקים. כמו כן, כדאי לזכור שחלק מייעוץ עסקי טוב מגיע עם ביקורת וחוות דעת מקצועית, וכדי באמת לייעל ולפתח את העסק שלכם צריך להגיע פתוח לביקורת ועם יכולת ונכונות להכיל וללמוד. מובן מאליו שהשקעתם בעסק זמן, כסף, ועבודה קשה, אך לפעמים צריך לדעת לקבל עזרה ולהבין שהמטרה של ייעוץ עסקי היא לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

כישורים שמאפיינים יועץ עסקי מומלץ

יועץ עסקי מומלץ הוא מומחה שמאפייניו הם שני קיצונים שנושקים אחד לשני. מצד אחד מדובר באיש מקצוע עם יכולת אנליטיות גבוהה במיוחד, שיודע להבין את השורה התחתונה מנתונים מספריים, ומכיר את התחום ברמה היישומית ברזולוציה מאוד עמוקה. מצד שני מדובר באנשי רעיונות יצירתיים בעלי חשיבה מחוץ לקופסה, עם הרבה תעוזה, ולקיחת סיכונים. יועץ עסקי טוב זה יועץ שיש לו את שני המאפיינים האלה. בנוסף, בסופו של דבר ייעוץ עסקי הוא לא מופע של קסמים, וגם לא מדובר בנס. מדובר במתודה שמתפתחת ומתחדשת יחד עם הזמנים ועוקבת אחר השינויים והחידושים בתחום העסקים. וכמובן פן לא נשכח את המרכיב הסודי וזה חוש עסקי. נכון, את האלמנט הזה אי אפשר לרכוש בשום מחיר, מה שכן ניתן לעשות זה לבצע אימון אישי, ללכת לסדנאות, לקרוא ספרים בתחום העסקים, ולנסות ולקחת כמה שיותר כלים מהתהליך עם יועץ עסקי. יש לציין כי קיימים סוגים רבים של יועצים עסקיים בתחום הייעוץ העסקי וכמו בכל תחום ובכלל באופן כללי מדובר באנשי מקצוע שמגיעים עם רקעים שונים, ניסיון שונה, ואישיות שונה, ומה שמבדיל בין יועץ עסקי מומלץ ליועץ עסקי פחות מומלץ או מוכר, זה גם רמת האיזון בין שני המאפיינים העיקריים שציינו, אך גם בפן האישיותי. השאלה הכי חשובה שאתם צריכים לשאול לפני שאתם פונים לייעוץ עסקי הוא מה אתם מבקשים לקבל מיועץ עסקי. עכשיו ברור שהתשובה לכך היא קידום ופיתוח העסק, או לחילופין עזרה מקצועית בהקמתו, אבל חשוב שתגדירו יעדים מדידים ושתרדו לעומק של השאלה ותבינו מי הוא האדם ש"ישלים" אתכם. אם הנכם בעלי עסקים, או מקימי עסק, ודאי הנכם מכירים את החוזקות שלכם, אך גם מיהו הטיפוס המתאים לעבוד לצידכם.   

כיצד בוחרים יועץ עסקי מומלץ לעסק

תהליך של בחירת יועץ עסקי מורכבת מכמה קריטריונים.  קודם כל, יועצים עסקיים מתחלקים לשני סוגים, כאלה שמגיעים מעולם העסקים ובעלי רזומה עשיר ומוצלח של הקמת עסקים, או מה שנקרא למדו את המומחיות שלהם מניסיון כיזמים. הסוג השני הוא יועצים עסקיים שמגיעים מעולם האקדמיה או שעברו הכשרה לימודית, והם אנשים שלמדו את התחום לעומק בפן הלימודי. שני סוגי היועצים יכולים להיות יועצים עסקיים מדהימים ואין לבסס החלטה רק על סמך נתונים אלה. דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שיועצים עסקיים שונים מתמחים בתחומים שונים, ולפעמים מתמקדים בנישה מסוימת. למשל, יש יועצים עסקיים שמתמחים בהקמת עסקים, בעוד יש כאלה שנחשבים ליועצים מומלצים בתחום השיווק ופיתוח עסקי. יש גם יועצים שמגיעים מהתחום של ייעוץ ארגוני, בעוד חלק מתמחים בייעוץ כלכלי, ניהולי או תפעולי. על מנת לעשות בחירה נבונה כדאי להבין איזה יועץ מומלץ אתם מחפשים ובאיזה תחום. חשוב לציין כי חברות ייעוץ עסקי שונות דואגות לענות לכם לרוב על כל הצרכים ובמידה והייתם זקוקים לייעוץ עסקי בתחום השיווק אך התגלה צורך בייעוץ פיננסי, החברה של ייעוץ עסקי תשכור את שירותיו של יועץ חיצוני שיעבוד בצמוד ליועץ העסקי שמלווה אתכם בתהליך של פיתוח עסקי. כמובן, שצריך לזכור כי עבודה מול יועץ עסקי, וזה לא משנה אם זה בנוי על פגישה שבועית, או ליווי עסקי לאורך התהליך, עליכם להרגיש בנוח מול היועץ העסקי, לסמוך עליו ועל שיקול הדעת שלו, ולהסתדר איתו בפן האישי כיוון שאתם הולכים לבלות לא מעט זמן ביחד. כמו כן, חייב להיות אמון ביועץ ובתהליך ולהתמסר אליו. לא פעם בעלי עסקים מבצעים החלטות על סמך מחירים וזוהי טעות חמורה. אנחנו לא אומרים לכם שזה לא צריך להיות שיקול, אך אם אתם יכולים, אל תעשו פשרות על סמך המחיר. מדובר בהשקעה שתניב רווחים בטווח הארוך. והדבר האחרון זה המלצות. אין מה לעשות, כשמישהו טוב בתחומו, שמו הולך לפניו, וכך קורה כאשר מדובר ביועץ עסקי מומלץ.

  

מעוניינים ביועץ עסקי מומלץ לתהליך ייעוץ עסקי?

הצוות של ערן-קיי בבעלותו וניהולו של ערן קנדלקר יענה לכם על כל הציפיות ויותר מכך. השילוב של ניסיון מוכח בעולם העסקים, רזומה עשיר של עבודה מול לקוחות והגעה ליעדים, מומחיות יישומית, חושים עסקיים והמון תשוקה לתחום הם מה שהפכו את ערן קנלדקר ליועץ עסקי מומלץ על ידי מאות לקוחות בעלי עסקים. הצוות של ערן-קיי מעניק ייעוץ עסקי עבור נישות שונות בניהול עסקים והקמתם. כחלק משירותיו, הוא מעניק ייעוץ לעסקים בתחום השיווק, שיווק דיגיטלי, פיננסים, בקרה, ניהול, תפעול ,ועוד. כאשר בעלי עסקים או יזמים מתחילים מגיעים אל ערן-קיי הצוות בוחן את העסק מפרספקטיבה מקצועית חיצונית ועד הפרטים הקטנים ביותר, מאבחן את הצרכים של העסק, ובונה במיוחד עבור העסק מודל עסקי בהתאמה אישית. ייעוץ עסקי ערן-קיי מגיע ממקום שהליבה שלו היא קודם כל לשרת את האינטרסים של הלקוח. אם אתם מחפשים יועץ עסקי מומלץ שמדבר בגובה העיניים ומבין את החשיבות של הצלחת העסק שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות ייעוץ עסקי ערן-קיי ולערוך שיחת ייעוץ עסקי קצרה וממוקדת לגמרי בחינם. השיחה אינה מחייבת אתכם בשום דבר, והיא תסייע לכם לקבל תשובות לכל שאלה בתחום העסקים. מטרת השיחה היא להכיר אתכם, לייעץ ולתת לכם כמה טיפים עסקיים שיובילו אתכם לשלב הבא בעסק.
אם נבין שנכון לנו לעבוד ביחד, גם תקבלו הצעה לתהליך ליווי עסקי מותאם אישית.

צרו קשר

לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.