יועץ לעסקים - המשולש הקדוש של מומחיות, ניסיון, וזווית מבט חיצונית | ערן קיי

יועץ לעסקים – המשולש הקדוש של מומחיות, ניסיון, וזווית מבט חיצונית


 

יועץ לעסקים ברמה הגבוהה ביותר - ערן קנדלקר

עולם העסקים יכול להיות עולם מופלא, מרתק, וכמובן ריווחי. ההחלטה לצאת לדרך עצמאית היא החלטה לא קלה בכלל וכרוכים בה אתגרים וגם לא מעט סיכונים, אבל זו בהחלט הדרך הטובה ביותר למימוש עצמי לאלו שבוערת בהם התשוקה לתת ערך לעולם, להשפיע וליצור. יחד עם זאת, אם מחליטים שיוצאים לדרך, צריך להגיע מוכנים, עם הכלים המתאימים, המון מוטיבציה, והכי חשוב הרבה אמונה בעצמכם ובשירות או המוצר שהחלטתם לספק לקהל הלקוחות שלכם. כמו כן צריך לזכור, שגם המוצר הכי טוב והכי מבוקש לא יניב רווחים או יכיל הצלחה עם ניהול או שיווק לקוי, ולמרות שיש המון מוחות גדולים שיודעים לזהות את הצרכים של השוק, הם קצת פחות שולטים בפרקטיקה ובמה שקורה מאחורי הקלעים ולשם כך הם פונים לשירותי ייעוץ עסקי וליועץ לעסקים שיסייע להם ואף ילווה אותם בתהליך. יועץ לעסקים זו הגדרה אחת לתחום רב גוני עם המון סוגי מומחיות וברבדים שונים. קיימים יועצים שונים אשר כל אחד מהם יכול לסייע לבעל עסק בתחום אחד או יותר כמו מתן שרותי ייעוץ בתחום תכנון, ניהול, הקמת עסק, ליווי, ייעול העסק, ייעול ופיתוח העסק, גיוס לקוחות, ייעוץ פיננסי, שיווקי, ניהול, הגדלת תפוקת העובדים, שיפור ביצועים, הנעת העובדים, הגדלת מכירות, הצבת יעדים, מחקר לקוח, חקר שוק, אבחון עסקי, מדידת יעדים, שיפור תזרים מזומנים ועוד. אך המרכיב העיקרי להצלחה של שירותי ייעוץ עסקי טמון בבחירה נכונה של יועץ לעסקים עבורכם ועבור העסק שלכם, כיוון שהתהליך חייב להיות מבוסס על אמון בין היועץ ללקוח. בין היועצים העסקיים הרבים בשוק, ישנם כאלה שהם מוכרים ומומלצים בתחום הייעוץ העסקי, ובניהם עומד ערן קנדלקר. יועץ לעסקים מנוסה, עם רזומה מפואר בתחום העסקים, ולא פחות חשוב עם גישה שמדברת לכל לקוח בגובה העיניים, בין אם מדובר בעסק קטן ומתחיל, ובין אם מדובר בעסק גדול וריווחי. מחפשים יועץ לעסקים? תכירו את ערן קנדלקר.


 


 

מיהו ערן קנדלקר ומהו הרקע והניסיון שלו שמציבים אותו בין היועצים המומלצים בתחום?

למצוא יועץ לעסקים שמבין אתכם, את החזון שלכם, ואת הצרכים של העסק זה לא דבר פשוט. בסופו של יום השקעתם הרבה כסף בפתיחת העסק ולכן זה הגיוני שתרצו יועץ עסקי מומלץ או מלווה עסקי שירצה בהצלחת העסק לא פחות מכם, נכון? ובכן, זוהי אחת הסיבות שערן קנדלקר הוא יועץ עסקי כל כך מוצלח ומומלץ. ערן הגיע לתחום של ייעוץ עסקי במטרה אחת מובהקת והיא לסייע לבעלי עסקים וליזמים מתחילים לממש את החזון העסקי שלהם בדרך הטובה ביותר. כמו בכל תחום, הטובים ביותר הם אלה שמונעים מאהבה לתחום ועניין אמיתי במקצוע. ערן קנדלקר במקצועו הוא מהנדס חשמל ומחשבים שעבד עשר שנים בתחום ההייטק בהנדסת מערכת ובניהול פרויקטים. עם קריירה מצליחה ומבטיחה, ערן החליט שהתשוקה האמיתית שלו בחיים היא עולם העסקים ולכן עזב את עולם ההייטק והקים חברת השקעות נדל"ן בארה"ב ביחד עם אחיו הצעיר. לאחר מכן ערן חזר לארץ  והקים מרכז למידה חדשני לילדים ונוער בעיר יהוד-מונוסון. ועדיין בתחושותיו לאחר הצלחות עסקיות מוכחות, החליט ערן שמה הוא באמת רוצה לעשות בחלק העיקרי של הזמן שלו, הוא דווקא לעזור לעסקים אחרים להצליח, והלך ללמוד אימון אישי במכון אדלר והחל לפתח את פעילות הייעוץ והאימון עם בעלי עסקים וחברות קטנות. מאז ערן הקים את מיזם ערן קיי לייעוץ עסקי וכבר הספיק לסייע וללוות מאות עסקים בארץ ובחו"ל לרווחיות ויציבות עסקית. לניסיון מעשי יש משמעות עצומה בייעול ופיתוח עסק, מדובר במומחיות שהתחדדה מן העשייה בשטח. ובכל זאת, למרות שיש הרבה יועצים עסקיים עם ניסיון, מה שמייחד את ערן קנדלקר, זה הרצון שלו להצליח ולגרום לעסק שלכם לשגשג. מדובר באדם עם חשיבה אנליטית מדויקת, חוש לעסקים, וחשיבה מחוץ לקופסה, אם תשאלו אותו "אין דבר כזה שאי אפשר, אלא צריך למצוא דרך חדשה לביצוע". אם אתם מחפשים יועץ לעסקים שמביא אתו ביצועים ולא רק דיבורים, ערן קנדלקר הוא בדיוק היועץ לעסקים שחיפשתם. ברמה האישית חשוב לציין שמעבר למקצועיות שלו, ערן מתנהל מול כל לקוח באופן אדיב, וללא ביקורת, עבודה מול ערן, היא עבודה של שיתוף, שקיפות, ואמון, וזו גם אחת הסיבות שהוא נחשב ליועץ עסקי מאוד מומלץ. 

מהו יועץ לעסקים ומה תפקידו?

ייעוץ עסקי זה תחום עשיר ומגוון הממוקד בנושאים ובמומחיות שונות. ולמרות שאפשר להגדיר מהו יועץ לעסקים ברובד הראשוני, עדיין חייבים להיכנס לעומק של המקצוע כדי להבין את תפקידו. אז בואו נתחיל מההתחלה ונצלול לעומק. מהו יועץ לעסקים? יועץ לעסקים הוא מומחה לתחום העסקים שמסייע לעסקים שונים להגיע ליעדים הטובים ביותר. אך מה זה אומר? ובכן, כדי לנהל עסק מצליח צריך לדעת לנהל המון תחומים שונים הכרוכים בעסק, כמו ניהול כספים, שיווק, ניהול ותפעול, מכירות, ניהול עובדים, ועוד.

בכל עסק, מן הקטן ועד הגדול, יש חשיבות לנישות השונות, וכאשר אחת מהן אינה מתפקדת כמו שצריך כל העסק מושפע מכך. עממה, לפעמים לבעלי עסקים קשה לזהות את החולשות הללו מנקודת המבט שלהם והם זקוקים לאיש מקצוע חיצוני, שיאבחן את הצרכים, נקודות החוזקה, נקודות החולשה, ואיך לפעול כדי לשפרם. יועצים עסקיים מגיעים מרקעים שונים, ובעלי ניסיון שונה, ויש לכך המון השפעה על תחום המומחיות שלהם. חלק מגיעים מרקע של עולם השיווק, חלק מעולם הפיננסים, חלק מעולם התפעול וכו'. ולכן כאשר פונים ליועץ לעסקים עבור מטרה מסוימת, כמו למשל לשפר את תפעול העסק מבחינה ארגונית, הנעת העובדים, הגדלת תפוקת העובדים, והגדלת גיוס לקוחות, צריך לפנות ליועץ לעסקים שבא מרקע של ייעוץ ארגוני ,וניהול עובדים, בעוד אם אתם דווקא מחפשים יועץ לעסקים שיסייע לכם בשיפור תזרים מזומנים, ניהול כספים, או כל דבר קשור לפן הכלכלי של העסק, אתם צריכים יועץ לעסקים שמתמחה בתחום הפיננסים. כמו כן, יש יועצים עסקיים המתמחים ביותר מתחום אחד, ויש יועצים שמתמחים בהקמה של עסק, או לחילופין בייעוץ לעסקים קטנים או גדולים. מה שחשוב לזכור, שייעוץ לעסקים זו השקעה, שהיעד הסופי הוא שהרווחים יגדלו באופן משמעותי, וכדי למדוד זאת, יש להחליט על הצבת יעדים בתחילת התהליך, ומדידת יעדים בסופו. התהליך של ייעוץ לעסקים הוא אינו תהליך שניתן למדוד לאחר תקופה קצרה, וזה דורש מבעל העסק להתחייב לתהליך ולתוכנית העסקית שנבנתה עבורו על ידי היועץ, ועל כך נפרט יותר בהמשך.

כיצד בוחרים יועץ לעסקים בצורה הטובה ביותר עבור העסק?

כל דבר שאנחנו עושים בחיים הוא תוצאה של בחירות שאנחנו מבצעים, וכמו שאתם בטח כבר למדתם על בשרכם, לבחירות לא נכונות יש השלכות, ובמקרה של ייעוץ עסקי בחירה לא נכונה של יועץ לעסקים במקרה הטוב זה בזבוז של כסף, ובמקרה הרע, זו תוצאה הפוכה ממה שרציתם, וזה הפסדים. בואו נודה בכך, למרות שלא מדובר כאן בהליך מדעי מדויק, עדיין מדובר במתודה שכאשר נעשית היטב, היא מוכחת כמוצלחת, והכל מתחיל בבחירה אחת שלנו, והיא הבחירה ביועץ לעסקים. אז איך בעצם כדאי להחליט במי להסתייע כמלווה עסקי, או יועץ עסקי. קודם כל, הבחירה צריכה להתחיל מזיהוי הצורך שלכם, במה אתם צריכים עזרה. חשוב לזכור כי כל עסק והחולשות שלו, והצרכים שלו. בעוד יש עסקים ריווחים שרק מעוניינים ביעוץ לעסקים חיצוני שיסייע להם תמיד להיות עם עיניים פקוחות לשינויים בשוק ולהמשיך בצמיחה מבוקרת, יש עסקים שצריכים סיוע ממש בשיפור וייעול העסק, יש עסקים שצריכים ליווי בהקמתם, ויש עסקים שנקלעו לקשיים ומחפשים מומחיות של יועץ לעסקים כדי להרים בחזרה את הראש מעל המים. כמו כן, רק אתם יודעים אם אתם מחפשים מישהו שיבנה לכם אסטרטגיית שיווק, ישפר את ניהול העובדים, יגדיל את המכירות, או ינתח את המצב הפיננסי של העסק ויכוון אתכם כיצד לפעול כדי לשפרו. שורה תחתונה, אתם צריכים להתמקד בכיוון הייעוץ שאתם מחפשים, ומשם להתחיל לחפש יועץ שזוהי המומחיות שלו. יחד עם זאת, במידה ואתם לא ממש יודעים מה אתם צריכים, ניתן לפנות לחברת ייעוץ שתבצע אבחון של העסק כדי לזהות את הצרכים שלכם. ועכשיו לשיקול נוסף, רקע וניסיון. בין אם מדובר ביועץ עסקי שרכש את הידע שלו באקדמיה, ובין אם מדובר ביועץ עסקי שמגיע מעולם הפרקטיקה, חשוב שתתייחסו להצלחות ולהמלצות של עסקים שונים שהסתייעו בשירותיו. והשיקול האחרון שהוא חשוב ביותר, תחושה פנימית. כדי לקבל ייעוץ ממישהו, חשוב לראות באותו אדם אוטוריטה בעסקים, ולסמוך על שיקול הדעת שלו. אם אינכם מרגישים כך, גם אל מול יועץ לעסקים מומלץ, הוא לא היועץ עבורכם, והתהליך לא יניב פירות.
לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:
 
ערן קיי יועץ עסקי מומלץ

הכפלתי פי עשר את ההכנסות שלי בזכות ערן,
ערן הוא אישיות עם ידע רחב גם בניהול וגם בשיווק...

- דורון יעקב,  יועץ ומלווה בתחום התזונה והספורט -

ערן קיי המלצות

אני הכפלתי את העסק שלי, בשבועיים לקיצון, שזה משהו מטורף

- אורית יפת, יועצת עסקית לנשים בתחומי העיצוב -

ערן קנדלקר המלצות

זה החזיר לי את ההשקעה, פי 100 ממה שאני השקעתי

- מירי רבינוביץ, שפית קונדיטורית, מעבירה קורסים -


 

האם כל יועץ מתאים לעסק שלי?

לא כל יועץ לעסקים מתאים לעסק שלך, כמו שלא כל רופא מתמחה באותו תחום. אחת הטעויות הנפוצות של בעלי עסקים בחיפוש אחר יועץ לעסקים מתאים זה שיקולים לא נכונים. שוטטתם באינטרנט ומצאתם יועץ לעסקים בינלאומי שעבד עם החברות הגדולות והמצליחות ביותר בעולם. אז נכון, הוא כנראה יועץ עסקי ברמת על, ועדיין, זה לא אומר שהוא מומחה לייעוץ עבור חברה קטנה עם מספר קטן של עובדים, ותקציבים נמוכים. למרות שיש לייעוץ עסקי מודלים שונים עבור ייעול העסק, כל יועץ ומלווה עסקי מתמחה במודלים שונים ובעסקים שונים. ולכן לא כל היועצים מתאימים לכל סוגי העסקים, וחשוב לבחור יועץ עסקי שמתמחה בסוג העסק שבבעלותכם.

מהם היתרונות של העסקת יועץ לעסקים עבור העסק שלי?

אם תשימו לב לזווית הראייה בכל דבר יש המון חשיבות, ומה שרואים מזווית אחת הוא תמיד שונה ממה שרואים מזווית אחרת. ולכן, הרבה לפני היתרונות המובהקים שניתן לקבל מייעוץ לעסקים, הייתרון הבולט ביותר זה פרספקטיבה, וזו גם אחת הסיבות שחברות בינלאומיות עם רווחיות של מאות מיליונים בשנה, גם הן נעזרות בשירותי ייעוץ עסקי. מדוע? כדי לא לפספס את הדברים הקטנים שיכולים לשפר את העסק המצליח שלהם אף יותר, כיוון שהם לא מצליחים לזהות אותם מזווית הראייה שלהם. בנוסף, היתרונות של ייעוץ עסקי באים לידי ביטוי בתחומים השונים, כי מדובר באנשי מקצוע עם רקעים שונים. לדוגמא, בעל עסק יכול להיות אדם מוכשר ומבריק בתחום העסקים, הוא יודע לזהות ביקוש בשוק, לנהל את העסק, ואף להגדיל מכירות ללא צורך בסיוע של יועץ עסקי, מה שכן הוא לא בהכרח יודע לנהל את הפיננסים, או לבנות תכנית כלכלית, ונניח שהוא גם לא יודע איך לפנות למשקיעים או לגייס הון מהבנק או מקרנות שונות. במקרה כזה, ייעוץ עסקי פיננסי הוא יתרון עצום לעסק כזה, ובדיוק מה שהוא היה צריך כדי לקחת את העסק ממקום של עסק ריווחי, למקום של עסק מצליח מאוד. אך לא רק תחום הפיננסים. כדי שעסק יממש את מלוא הפוטנציאל שלו, כל התחומים שסביבו צריכים להיות כך גם. והיתרונות של ייעוץ עסקי זה שהם לוקחים את האזורים והנישות שכרגע מחלישים את העסק, ומפתחים אותן למקום לא רק יעיל, אלא גם מוצלח. להסתייע במומחה לא יכול להזיק אף פעם, ולא רק ברמה העסקית, אלא גם ברמה האישית והמקצועית, ובפרט אם מדובר בבעלי עסקים בתחילת הדרך. מדוע? כי מכל יועץ לעסקים מוכר ומומחה בתחומו, תוכלו לרכוש כלים לעתיד, קשרים פוטנציאלים, והכרת עולם העסקים שתהפוך אתכם לבעלי עסקים מנוסים יותר. 

מהם שלבי העבודה המרכזיים של יועץ לעסקים?

מודל העבודה של ייעוץ עסקי בנוי משלושה שלבי יסוד. בשלב הראשון, תפקידו של יועץ לעסקים הוא לאבחן את העסק ואת הצרכים שלו. האבחון נעשה על ידי סקירה נרחבת של העסק, בשילוב עם מחקרי שוק. המטרה היא להבין מהן נקודות החולשה של העסק, תוך כדי למידת התחום ברמה הסטטיסטית, כמו מי הוא קהל היעד, מה הדרישה למוצר, תמחור נכון של השירות, וכמובן מחקר מתחרים שיעניק ליועץ העסקי תמונה רחבה של מה יש לו ביד מול מי הוא עומד. בפרט כאשר מדובר בעסק חדש שצריך למתג ולהכניס לתודעה של הצרכן המיועד. כמו כן, חלק חשוב בשלב הראשון הוא אבחון של המצב הפיננסי הבוחן את הרווחים או ההפסדים, ומהו הצפי הרווחי הפוטנציאלי. בשלב השני, לאחר שכלול כל הנתונים שנאספו בשלב הראשון, בעל העסק והיועץ לעסקים יחליטו על הצבת יעדים ובניית תכנית עסקית, שתיישם אסטרטגיה חדשה לשיפור העסק. המטרה של שלב זה היא גיוס לקוחות חדשים, ושיפור ביצועים, שהמטרה הסופית היא הגדלה משמעותית של הרווחים.

השלב השלישי הוא שלב ביצוע התוכנית. לאחר הסקירה של העסק, מחקרי שוק, ובניית תכנית עסקית עם יעדים מוגדרים, הגיע הזמן להתחיל ליישם את המודל החדש ולעשות לו בקרה קבועה, כדי לבחון את התנודות בממצאים. בתום התהליך שחייב להתבצע לאורך תקופה של כמה חודשים ואף שנה, יוכל היועץ לעסקים לבצע מדידת יעדים, לראות את ההשפעה של התוכנית העסקית על הרווחיות של העסק.

מחפשים יועץ לעסקים מומלץ ומוכר בתחום? ערן קיי. שמחים להכיר

מיזם ערן קיי שהוקם על ידי ערן קנדלקר היא מיזם ייעוץ לעסקים בהתאמה אישית, המעניק שירותי ייעוץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ערן קנדלקר הוא יועץ עסקי מוכר בעולם העסקים אשר שמו כבר נרשם על הצלחות רבות ומוכחות. זה לא הניסיון והרקע המרשים של ערן קנדלקר שהופכים את ערן קיי לאחד המיזמים המובילים בייעוץ עסקי, אלא זו גם הגישה הייחודית שאין עסק שדומה לשני, וכל עסק דורש אסטרטגיה מותאמת לצרכים שלו ולערכים של בעל העסק.

הצוות של ערן קיי מעניק ייעוץ עסקי רב-גוני ואיכותי בכל תחומי העסקים השונים, כמו ייעול וניהול עסקים קיימים, ועד הקמה וליווי של עסקים חדשים.

כחלק מהשירות , ניתן ללקוחות ייעוץ עסקי בתחום השיווק, שיווק דיגיטלי, פיננסים, בקרה, ניהול, תפעול ,ועוד.

אם אתם מחפשים ייעוץ עסקי שמגיע ממקום של שקיפות, שיתופיות, ומקצועיות ללא דופי, אתם נמצאים במקום הנכון. כמו כן, מדובר במיזם מוכר, שכבר סייע לחברות בארץ ובעולם.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות ייעוץ עסקי של ערן קיי ולערוך שיחת ייעוץ עסקי קצרה וממוקדת לגמרי בחינם. השיחה אינה מחייבת אתכם בשום דבר, והיא תסייע לכם לקבל תשובות לכל שאלה בתחום העסקים. מטרת השיחה היא להכיר אתכם, לייעץ לכם, ולתת לכם כמה שיותר טיפים עסקיים יעילים.

אם נבין שנכון לנו לעבוד ביחד, גם תקבלו הצעה לתהליך ליווי עסקי מותאם אישית.

מעוניינים להמשיך, להכיר, ולשמוע עוד?

התקשרו עכשיו, או השאירו פרטים בטופס. צוות ייעוץ עסקי ערן קיי מחכה לשיחתכם!

צרו קשר

לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.