יועץ ומלווה עסקי ערן קיי | ביחד אתכם כל הדרך אל ההצלחה

יועץ ומלווה עסקי – ליווי עסקי שלוקח אתכם בדיוק לאן שרציתם


 

יועץ ומלווה עסקי –  תכירו את ערן קנדלקר

יזמות וחדשנות זה מה שמניע את העולם שלנו קדימה ומזין את הכלכלה. רעיונות חדשים, מוצרים, שירותים, עסקים כולם מתחילים מצעד ראשון ואמיץ שנעשה על ידי יזמים ואנשי עסקים. יחד עם זאת, כאשר מדובר ביזמים חדשים ובהקמת עסק, יש דרך לא פשוטה שצריך לעשות, ובשלב הראשון היא כוללת הרבה בירוקרטיה ותהליכים שחייבים לבצע, ולמישהו בתחילת דרכו העסקית זה קצת מרתיע, ואף אפשר לומר מסובך. ובכן, בשביל זה יש יועץ ומלווה עסקי שיסלול את הדרך ויצעד איתכם את הדרך. יועצים עסקיים מגיעים עם הידע והמומחיות הנדרשת להקמת עסק, וניהול עסק קיים. ולכן בין אם אתם זקוקים לליווי עסקי להקמת עסק חדש, או לחילופין מחפשים יועץ עסקי שילווה אתכם בייעול ופיתוח העסק, אז שירות ייעוץ עסקי יעניק לכם זאת.


 


 

אודות ערן קנדלקר

אם אתם זקוקים ליועץ ומלווה עסקי כדאי שתכירו את ערן קנדלקר, כי הוא בדיוק המומחה שאתם מחפשים. למצוא יועצים עסקיים זה פשוט, למצוא יועץ עסקי שטוב במה שהוא עושה ויודע ללוות אתכם לייעדים שלכם, זה כבר משהו שצריך לדעת איך לעשות. אבל זאת הסיבה שאנחנו כאן, נכון? ערן קנדלקר הוא לא עוד יועץ ומלווה עסקי, אלא מומחה בהקמת חברות וליווי אישי להשגת ייעדים עסקיים. מה שמייחד את ערן זו תשוקה אמיתי לעולם העסקים ולעבודה עם בעלי עסקים, והצעדים שנקט בחייו המקצועיים מוכיחים זאת. ערן במקצועו הוא מהנדס חשמל ומחשבים, עם עשר שנות ניסיון בניהול פרויקטים בתחום ההייטק. יחד עם זאת, לאחר עשר שנים של עשייה וביצועים מרשימים, החליט ערן שברצונו להתפתח בתחום העסקים והקים חברת השקעות נדל"ן בארה"ב. כמו כן, עם מוטיבציה עצומה ורצון להחזיר לחברה, ערן הקים מרכז למידה חדשני לילדים ונוער בעיר יהוד-מונוסון וגם פעל במסגרות התנדבות שונות עם ילדים ובני נוער, ואם תשאלו אותו, זה הכוח המניע שלו, לסייע לאנשים בעזרת המומחיות שלו, ולכן גם הלך ולמד אימון אישי במכון אדלר והמשיך להתפתח בתחום הייעוץ והאימון. כיום ערן הוא בעל עסק לייעוץ עסקי בשם ערן קיי והוא כבר הספיק ללוות מאות בעלי עסקים קטנים לצמיחה אישית ועסקית משמעותית. כאשר מדובר בעסקים, לניסיון יש משקל עצום בפרקטיקה של ניהול ופיתוח עסק, ולכן ערן קנדלקר עומד בחזית עם היועצים המומלצים בתחום ייעוץ עסקי. כמו כן, מה שמבליט את ערן בתחום, זה לא רק הניסיון שלו, אלא גם חושיו העסקיים החדים והיכולת שלו לאבחן את הצרכים האישיים והפרטניים של כל עסק הנעזר בשירותיו. מחפשים יועץ ומלווה עסקי? אחד שידבר אליכם בגובה העיניים, יכבד את העסק שלכם ממקום אישי, וידע להוביל אתכם בדיוק אל היעדים שאתם חפצים בהם? ערן קנדלקר הוא בדיוק היועץ העסקי שיידע ללוות אתכם מתחילת הדרך ועד השגת היעדים. 

מהו יועץ ומלווה עסקי?

יועץ ומלווה עסקי הוא איש מקצוע המומחה לתחום העסקים שמעניק שירותים שונים של ייעוץ עסקי. קיימים מודלים שונים לשירות ייעוץ עסקי, בהם היועץ מסייע לבעלי עסקים, או ליזמים מתחילים בייעול ובצמיחה של העסק. בין אם רצונכם בעזרה ממוקדת הדורשת פגישה אחת או שתיים בשבוע, ובין אם אתם זקוקים לליווי קבוע לאורך תקופה של זמן, יועץ עסקי יעניק לכם זאת. כמובן, שמדובר במודלי ייעוץ שונים, והשאלה היא באמת מהו הצורך שלכם. יועצים ומלווים עסקיים מוצלחים הם אנשים שמצד אחד מכירים את הפרקטיקה המעשית של עולם העסקים וניהול, אך מצד שני אינם מקובעים ותמיד חושבים על רעיונות חדשים שיסייעו לכם בפיתוח עסקי. כמו כן, יועץ ומלווה עסקי תמיד עוקב אחר התפתחויות עסקיות מבחינת הפרקטיקה ודואג תמיד להיות מעודכן באסטרטגיות החדשות והמודלים העדכניים ביותר. כאשר מחפשים יועץ עסקי נתקלים בשני סוגים. הסוג הראשון הוא אנשי עסקים שמגיעים מן התחום ברמה הפרקטית, כלומר הם אנשים עם רקע עסקי עשיר, שכבר הקימו עסקים וליוו בעלי עסקים שונים במהלך השנים, אך הם למדו את התחום בדרך המעשית, וכיום הם פועלים כיועצים עסקיים עבור עסקים אחרים. הסוג השני הוא יועצים עסקיים שרכשו את המתודה במוסד לימודי, ומכירים את הפרקטיקה ממקום של למידה תיאורטית ולאו דווקא מעשית. וודאי שניסיון הוא דבר חשוב בניהול עסקים, ובפרט בייעוץ, אך בתחומים שונים של ניהול העסק, גם ליועצים שלמדו את התחום במוסד לימודי יש הרבה כלים להציע לבעלי העסקים, ועל כך נפרט בהמשך.

מהו התפקיד של יועץ ומלווה עסקי?

ובכן, אז כפי שציינו תפקידו של יועץ ומלווה עסקי, ובכלל בתחום הייעוץ העסקי הוא לסייע לבעלי עסקים בהקמה, ניהול, או פיתוח העסק. זו המומחיות שלהם, ונקודת המבט החיצונית שמאפשרת להם לראות את התמונה הרחבה מזווית חדשה ואובייקטיבית. אך זה התפקיד של יועץ ומלווה עסקי ברמה הכללית, ברמה הפרטנית תפקידו של יועץ עסקי הוא לסייע בייעול ופיתוח העסק, גיוס לקוחות, בחינה של תזרים מזומנים וניהול הכספים, בניית אסטרטגיית שיווק, הגדלת מכירות, לבחון האם צריך לשנות את אופן ניהול העסק ולייעל אותו, הגדלת תפוקת העובדים, שיפור ביצועים, הנעת העובדים, הצבת יעדים בתחילת התהליך ומדידת יעדים לאורך התהליך, ביצוע מחקר שוק, אבחון עסקי, ביצוע בקרה שוטפת, ועוד. חשוב לציין, פנייה לייעוץ עסקי אינה מעידה על חוסר ידע או ניסיון בתחום העסקים, לא פעם פונים לסיוע של יועץ ומלווה עסקי בעלי עסקים מצליחים ומשגשגים, וביניהם כמה מהחברות הגדולות והמצליחות בעולם, והסיבה לכך היא שתפקידו של יועץ עסקי הוא להעניק זוג עיניים מקצועיות ולאבחן חולשות וצרכים שלעיתים קשה לראות מתוך העסק. בין אם מדובר בעסק מצליח שמעוניין לייעל את עובדיו, את אסטרטגיית השיווק, או את ענייניו הפיננסים, ובין אם מדובר ביזם חדש שרק עכשיו פתח לראשונה עסק ורוצה להסתייע במישהו מנוסה יותר, מטרתו של ייעוץ עסקי היא לסייע ולחדד את הממשקים בכדי להפוך עסק מתחיל לעסק משגשג, או לקחת עסק מצליח ולקדם אותו אפילו יותר קדימה. מדוע? מכיוון שבעסקים השמיים הם הגבול, ותמיד אפשר למצוא מקומות ומחלקות שאפשר לשפר את ביצוען.
לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:
 
ערן קיי יועץ עסקי מומלץ

הכפלתי פי עשר את ההכנסות שלי בזכות ערן,
ערן הוא אישיות עם ידע רחב גם בניהול וגם בשיווק...

- דורון יעקב,  יועץ ומלווה בתחום התזונה והספורט -

ערן קיי המלצות

אני הכפלתי את העסק שלי, בשבועיים לקיצון, שזה משהו מטורף

- אורית יפת, יועצת עסקית לנשים בתחומי העיצוב -

ערן קנדלקר המלצות

זה החזיר לי את ההשקעה, פי 100 ממה שאני השקעתי

- מירי רבינוביץ, שפית קונדיטורית, מעבירה קורסים -


 

כיצד בוחרים יועץ ומלווה עסקי בצורה הטובה ביותר עבור העסק?

זו השאלה הכי חשובה במאמר זה, כיוון שהמרכיב להצלחה של ייעוץ עסקי טמון בבחירה נכונה של יועץ עסקי מתאים עבורכם ועבור העסק שלכם. כלומר, כמו שלא תלכו לכל רופא שיניים כשיש לכם בעיה, למרות שעדיין מדובר ברופא מוסמך לכל הדעות, כך אתם גם לא תלכו לכל יועץ עסקי. בסופו של יום כל בעלי המקצוע מתמחים וממוקצעים בתחום אחד יותר ובתחום אחר פחות, ועדיין, לאחר הסינון הראשוני שנעשה על פי התמקצעות, עדיין יש אנשי מקצוע שפשוט טובים יותר ומתבלטים יותר באיכות העבודה שלהם משאר המומחים בתחום, וכך גם בתחום ייעוץ עסקי. אז איך בעצם עושים בחירה נכונה ביועץ עסקי? ראשית, כדאי להבין קודם מה אתם מחפשים אצל יועץ עסקי ברמה הפרטנית, ולא רק ברמה הכללית. למשל האם אתם זקוקים לסיוע בנישה מסוימת או שברצונכם לקבל תמיכה מקצועית כוללת בכל מחלקות העסק. לאחר שהגעתם למסקנה של מה אתם מחפשים, ככה תוכלו למקד את החיפוש, כיוון שיש יועצים עסקיים המתמחים בליווי עסקי, בעוד יש כאלה שהמומחיות שלהם היא דווקא סיוע ופיתוח הפן הפיננסי, ויש יועצים עסקיים שממוקדים דווקא בשיווק או בכלל בעולם המכירות. יחד עם זאת, יועץ ומלווה עסקי טוב מכיר את כל הנישות, וכן מכיר בכך שחייבת להיות קורלציה ביניהן, לכן לא פעם, ובפרט כאשר עובדים מול חברה לייעוץ עסקי, יש צורך בסיוע של יועץ חיצוני בתחום אחר. לדוגמא כאשר מלווה עסקי התמחה בפיתוח העסק, מזהה שיש צורך ביועץ עסקי שהמומחיות שלו היא מכירות ופועל כדי להתאים את יועץ המכירות המתאים ביותר לעסק. שיקול נוסף שיש לקחת בבחירת יועץ עסקי זו הכימיה בינכם ובינו. מדובר בתהליך ארוך ובעבודה ממושכת, אך גם מדובר בתהליך שדורש המון אמון ושקיפות, ולכן חשוב שתבחרו יועץ עסקי שמרגיש לכם אינטואיטיבית מישהו שאתם יכולים לעבוד לצידו. כמובן שצריך גם לקחת בחשבון את עניין הניסיון, ובמיוחד אם אתם אנשי עסקים ותיקים שמעוניינים בייעוץ של מישהו עם רקע דומה, ולא מישהו שלדעתכם אינו בשל. חשוב לציין שקיימים מחירים שונים בשוק, חלקם נמוכים יותר, וכדאי שזה לא יהיה גורם מרכזי בבחירה שלכם, משום שבעסקים האלמנט המשמעותי יותר הוא הערך שאתם מקבלים בזכות ההשקעה, ואתם כבר בטח יודעים שבהרבה מקרים הזול עולה ביוקר.

האם כל יועץ עסקי מתאים לעסק שלי?

באופן טבעי התשובה לכך היא לא וזה נובע מכמה סיבות. קודם כל אם אתם בתהליך הקמה של עסק קטן כנראה שיועץ ומלווה עסקי של חברות גדולות פחות יתאים לכם. הסיבה לכך שלמרות שזה בהחלט מאוד מרשים ולחלוטין מעיד על איכות היועץ, עדיין מדובר ביועץ שמתמחה בעסקים גדולים ובתקציבים גדולים מאד, וזה אינו אומר בהכרח שהוא יודע לייעץ לעסק קטן. כמו כן, יועץ עסקי שמתמחה בתחום הפיננסים כנראה שלא יכול לסייע לכם יותר מידי בתחום השיווק או השיווק הדיגיטלי, ופה חשוב לציין משהו חשוב, בתחילת המאמר דיברנו על ההבדלים שבין יועץ עסקי שבא מתוך התחום המעשי אל מול יועץ עסקי שרכש את הפרקטיקה מתוך מוסד לימודי, ודווקא בתחום הפיננסי, או לחילופין התחום הארגוני והתפעולי, יש משקל משמעותי לאנשי מקצוע שהגיעו מן לימודי התיאוריה. מדוע? מכיוון שאם ניקח את תחום הפיננסים אז מדובר בתחום שחשוב להכיר לעומק ובמיוחד ברמה הלימודית, ולכן, אם אתם מחפשים יועץ עסקי שיסייע לכם לבנות תכנית לגיוס משקיעים, לבחון את תזרים המזומנים או את ההון שאתם צריכים כדי להקים את העסק, או איפה אתם עומדים כרגע מבחינה כלכלית, יועצים המגיעים עם הכלים ממוסדות הלימודים יכולים להיות מאוד יעילים עבורכם. ועם זאת, ניסיון בעבודה עם אנשים בכלל ובעלי עסקים בפרט הוא מאד משמעותי, עם או ללא רקע אקדמי. 

יתרונות העסקת יועץ ומלווה עסקי עבור העסק שלי

חלק גדול מהצלחה של אדם טמונה באנשים שהוא מוקף בהם, וכאשר מדובר בעסקים, בהחלט יש יתרונות שאחד האנשים מן האנשים הללו הוא יועץ עסקי. גם המוכשר באדם זקוק לסיוע כאשר מדובר בניהול עסק, יחד עם זאת באותה נשימה, כאשר מדובר בניהול עסק חשוב שהסיוע יבוא ממקום של מישהו שמכיר את התחום. באיזשהו מקום תפקידו של יועץ ומלווה עסקי זה להשלים אתכם, במיוחד כאשר מדובר בבעלי עסקים מנוסים. מדוע? כי אין מנוס מטעויות גם כאשר אתם הטובים ביותר. בעלי עסקים הם אנשים עם כל כך הרבה אחריות, ובפרט בימינו כשהתחרות היא פשוט אינסופית, וכל דקה שאתם לא על המשמר יכולה להוות מקפצה עבור המתחרה. לכן, היתרון העצום בייעוץ עסקי זה שאתם נעזרים באיש מקצוע שבא ממקום נטול לחצים שיודע לראות את מה שאתם אולי מפספסים. כמו כן יתרון נוסף ובמיוחד עבור אנשי עסקים בתחילת דרכם, זה שלא פעם יש לבעלי ומקימי עסק חזון עבור המוצר או השירות שהם מעוניינים להכניס לשוק, רק שהם אינם בקיאים בדרך הפרקטית להקמת העסק וצעידה לעבר החזון, ואפילו אם יש ביקוש עצום לעסק שהם מעוניינים לפתוח, הם לא יכולים לעשות זאת בלי ליווי של מומחה בתחום. והיתרון החשוב מכל שכבר ציינו שוב ושוב, והוא פרספקטיבה מקצועית. מה שזווית ראייה שונה יכולה לעשות - אין לכך מחיר. מכירים את התמונות שקשה להבין מה רואים בהן עד שמישהו מגיע והופך אותן? זה היתרון הכי משמעותי של יועץ ומלווה עסקי - היכולת לעשות זאת עבור העסק שלכם.

 

מהם שלבי עבודה של יועץ ומלווה עסקי?

שלבי העבודה מורכבים מהרבה פעולות שונות אך משלושה שלבים עיקריים והראשון הוא אבחון עסקי שמטרתו לנתח את העסק במצב הקיים על מנת לאבחן צרכים ותחומים שזקוקים לייעול, אך לא רק. הגעתם לתחרות, לא תלמדו קודם את המתחרים? ברור שכן, ולכן היועץ יבצע ביחד איתכם מחקר שוק כדי להבין איפה אתם עומדים ואיך למתג אתכם גבוה ביחס למתחרים. כמובן שגם חלק מהשלב הראשון, ובפרט אם מדובר בעסק חדש, זה לבחון את מצבכם הפיננסי, כדי שלא תשקעו עוד לפני שהתחלתם. לכן חשוב, לעשות סקירה של העסק מבחינת כספים, רווחים, וכמובן עלויות. ומכאן אל השלב השני הלא הוא הצבת יעדים. כדי להגיע לתוצאות צריך יעד לא כך? ובכן ייעוץ עסקי יקבע ביחד אתכם בעלי העסקים מהם היעדים הנכונים והראליסטים שאליהם כדאי לכוון ועל סמך כך הוא יבנה איתכם תכנית עבודה לעסק, שתכלול אסטרטגיה לייעול העסק ופיתוחו. כמובן שכל עסק יש לו צרכים שונים אך בעיקרון מטרת האסטרטגיה היא להוביל לגיוס לקוחות חדשים, להגדיל מכירות מול לקוחות קיימים וחוזרים, לגרום להגדלת תפוקת העובדים, לשיפור ביצועים, ובשורה התחתונה לשיפור משמעותי ברווחיות של העסק. במקביל יערוך היועץ העסקי ביחד איתכם סקרי שוק מקיפים כדי לנתח את הביקוש של המוצר, התמחור, מי הם קהלי היעד, מהו התקציב המתאים ועוד. ולבסוף השלב השלישי. שלב זה הוא שלב שבו מבצעים את האסטרטגיה ואת תכנית העבודה שהיועץ העסקי התאים עבורכם לעסק. וכמובן שלאורך כל הדרך תתבצע מדידת תוצאות ועמידה ביעדים, בהתאם לתוכנית העבודה, וגם כך יהיה ניתן לבחור אלו התאמות צריך לבצע, עד להתאמה מדויקת שתוביל את העסק ליעדים.

זקוקים ליועץ ומלווה עסקי? ערן קיי כאן לשירותכם

עם ניסיון מוכח בעולם העסקים, רזומה מרשים של עשייה עסקית וחברתית, וליווי של מאות עסקים בארץ ובחו"ל, ערן קנדלקר מזמין אתכם להכיר את הצוות של ערן קיי. מדובר בליווי וייעוץ עסקי ברמה הגבוהה ביותר ואתם יכולים לדבר עם ממליצים שכבר הסתייעו בשירותיו של ערן והגיעו ליעדים שאליהם הם שאפו ויותר. הצוות של ערן קיי מעניק ייעוץ עסקי עבור נישות שונות בניהול עסקים והקמתם וכחלק משירותי החברה, הוא מעניק ייעוץ עסקי בתחום השיווק, שיווק דיגיטלי, פיננסים, בקרה, ניהול, תפעול ,ועוד.

הליבה של ערן קנדלקר והצוות של ערן קיי היא שירותי ייעוץ עסקי ממקום של שקיפות, אמינות ומקצועיות ללא דופי. כל עסק נבנה עבורו מודל עסקי בהתאמה אישית ובהתאם לצרכיו, והכל נעשה בגובה העיניים וממקום שהאינטרסים של העסק שלכם לפני הכול.

אם אתם מחפשים יועץ עסקי מומלץ שמכיר את תחום העסקים לעומק, בעל הצלחות מוכחות ויודע לעבוד מול אנשים אתם מוזמנים ליצור קשר עם ערן קיי ולערוך שיחת ייעוץ עסקי קצרה וממוקדת לגמרי בחינם. השיחה אינה מחייבת אתכם בשום דבר, והיא תסייע לכם לקבל תשובות לכל שאלה ביחס לעסק שלכם. מטרת השיחה היא להכיר אתכם, לייעץ ולתת לכם כמה שיותר טיפים עסקיים.
אם נבין שנכון לנו לעבוד ביחד, גם תקבלו הצעה לתהליך ליווי עסקי מותאם אישית.

צרו קשר

לתיאום שיחת ייעוץ עסקי ללא עלות מוזמנים להשאיר פרטים בטופס:

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.